Gry samochodowe

Gry samochodowe to jedna z ulubionych kategorii gier na stronie grydladzieci.pl. W szczególności wśród chłopców gry te są wyjątkowo popularne. To jedna z najbogatszych gier na naszej stronie. Kategoria ta jest tak bogata w gry, że została nawet podzielona na kilka podkategorii. Są tam na przykład gry parkowanie, w których chodzi o bezpieczne zaparkowanie pojazdu w wyznaczonym miejscu. Dostępne są również gry o wyścigach, w których często musisz pokonać trasę lub dojechać do mety jako pierwszy. Często w takich grach zdobywa się punkty, żeby ulepszyć samochód i w następnym wyścigu być jeszcze szybszym. Jeśli chcesz pojeździć samochodem z napędem na 4 koła, to mamy całą kategorię tego typu gier. Często musisz w nich dojechać do mety jadąc w trudnym terenie, co nie jest łatwe, bo jeśli nie będziesz uważać lub pomylisz trasę, to rozbijesz samochód i będziesz musiał zacząć od nowa.

Reklama:

Więcej informacji o samochodowych grach dla dzieci

Dla prawdziwego fana gier o formule 1. W tych grach jeździsz po torach znanych z prawdziwej formuły 1, na przykład Monaco i starasz się wyprzedzić przeciwników i dojechać do mety na pierwszym miejscu. Inne gry samochodowe dla dzieci, które cieszą się dużą popularnością, gier w gokarty, to gry o tuningowaniu. W tych grach zajmujesz się ulepszaniem swojego samochodu grzebiąc przy nim w warsztacie, aby pokazać wszystko, na co go stać w czasie wyścigu. Nie można też zapomnieć o grach o quadach, którymi ścigasz się po nieutwardzonych drogach.

Na stronie grydladzieci.pl zagrasz oczywiście w darmowe gry samochodowe online i będziesz mieć okazję ścigać się bez końca! Dostępne są różne gry dla dzieci samochody: rajdy, wyścigi na torze, kaskaderzy na motorze i wyścigi ciężarówek. Również w tej kategorii regularnie dodajemy nowe gry. Czy lubisz samochody wyścigowe, quady, samochody, quady i motocykle, mamy doskonałe wyzwanie dla Ciebie samochód. Weź samochód i jechać na drodze lub torze i przejść wyścigi wygrać wyzwanie wyścig.

Gry wyścigowe

Ta kategoria jest pełna wyścigów samochodowych. Musisz w nich wykręcać jak najszybsze czasy na kolejnych okrążeniach. Mamy też gry polegające na parkowanie samochodów. Chodzi w nich o zaparkowanie samochodu dokładnie w wyznaczonym miejscu. Mamy też gry samochodowe dla maluchów. Czerwony samochód i kolorowanie samochodów to gry specjalnie dla maluchów. Każda gra samochodowa została starannie sprawdzona, żeby mieć pewność, że jest ona odpowiednia dla dzieci.

Reklama: