Gry gotowanie

Jeśli lubisz gotować i ćwiczyć przygotowywanie różnych dań, to gry gotowanie powinny przypaść Ci do gustu. Dostępne są nie tylko dania główne, ale też przystawki i, oczywiście, desery! Jeśli chodzi o desery, to naszym faworytem są babeczki. Aby ułatwić wyszukiwanie ulubionej gry o gotowaniu, podzieliliśmy tę kategorię na więcej podkategorii, na przykład pieczenie tortu, robienie hamburgera, prowadzenie restauracji albo pizzerii. W grach o pieczeniu tortu możesz przygotować różnego rodzaju torty i desery. Do przygotowania takich pyszności będziesz oczywiście potrzebować odpowiednich składników, na przykład cukru, mąki i oczywiście czekolady. Możesz się wykazać inwencją i przygotować tort na urodziny albo na inną specjalną okazję. Upiecz i udekoruj ciasto krok po kroku zgodnie z przepisem.

Reklama:

Więcej informacji o grach o gotowanie

Dostępne są również gry o restauracji, w których Twoim głównym zadaniem jest obsługa klientów. W tych grach musisz zadbać przede wszystkim o zadowolenie gości. Najpierw musisz wskazać im miejsce w restauracji i podać kartę. Następnie przyjmij zamówienie i przekaż je kucharzowi. Kiedy danie będzie gotowe, zanieś je do stolika, a po chwili zapytaj, czy wszystko smakuje. Kiedy goście skończą, nie zapomnij posprzątać ze stołu i się rozliczyć.

Gry gotowanie dla dziewczyn znajdziesz też oczywiście na stronie grydladzieci.pl. Wybór jest spory, możesz: piec ciasteczka, robić desery lodowe, piec pizzę albo tort czekoladowy.

W większości gry dla dzieci gotowanie Twoim zadaniem jest przygotowanie jakiejś potrawy. Może to być na przykład lazania, pizza albo indyjski kurczak tandoori. Ale może wolisz przygotować coś na lunch: Zupę jarzynową albo rogaliki?

Pyszne przekąski

Mamy również na stronie wiele gier, w których masz za zadanie przygotować pyszne przekąski. Kilka przykładów takich gier to: pieczenie ciasteczek, gry gotowanie z sarą, robienie deserów lodowych, czy przygotowanie muffinek bananowych.

Częścią gotowania jest również obsługa klientów. Na stronie grydladzieci.pl dostępne są również gry w obsługę klientów. Na przykład śmieszna gra kucharska obsługiwanie pingwinów albo szef kuchni.

Gry o gotowaniu online

Codziennie na stronie grydladzieci.pl dodajemy nowe gry, więc radzimy często tu wracać. Być może trafi się jakaś nowa fajna gra o gotowaniu!

Reklama: