Gry Baby Hazel

Jedną z kategorii gier o bobasach są gry Baby Hazel. Baby Hazel to ciekawa życia dziewczynka, która chętnie robi różne rzeczy. Ale pamiętaj, że jeśli coś idzie nie po jej myśli, to w jej oczach pojawiają się łzy, a tego oczywiście musisz uniknąć. Baby Hazel chodzi do przedszkola, gdzie przeżywa wiele różnych przygód. Ponadto Baby Hazel bardzo lubi, gdy odwiedza ją babcia i dziadek. Możesz zagrać na przykład w Muzykantka Baby Hazel, w której wspólnie poznacie różne instrumenty muzyczne. Naucz się grać na różnych instrumentach, na przykład na gitarze, pianinie albo na perkusji. Gry można przypisać do różnych podkategorii: opieka nad dzieckiem, dziecko w kąpieli, pielęgnacja dziecka i dziecko i zwierzaki. Kliknij na jeden z obrazków, żeby zagrać.

Reklama:

Więcej informacji o darmowych grach dla dzieci o Baby Hazel

Fajną grą jest wizyta u dentysty. Baby Hazel gry bolą zęby, bo chyba przejadła się tymi wszystkimi słodkościami. No i teraz musi pójść do stomatologa, a jej mamy akurat nie ma w domu. Twoim zadaniem jest zabrać ją jak najszybciej do dentysty i pozwolić mu zająć się zębami Baby Hazel. Po wszystkim odwiedź ją do domu do mamy. Ważne, żeby uspokoić Baby Hazel przed wizytą, żeby się nie bała i nie płakała, bo wtedy nie będzie można jej pomóc. Nie jest zbyt szczęśliwa, może Ty pomożesz zmienić jej nastrój. W grach online dla dzieci o Baby Hazel musisz dopilnować, żeby ją nakarmić, bawić się z nią i położyć ją do spania o odpowiedniej porze.

Ta kategoria należy do najpopularniejszych na stronie grydladzieci.pl. Nic dziwnego, w końcu te gry są wyjątkowo fajne! Możesz zagrać w Baby Hazel przy stole, na farmie, Walentynki Baby Hazel i wiele innych, które dzieciaki wręcz uwielbiają. Baby Hazel bywa niesforna, ale też czarująca. Gry dla małych dzieci Baby Hazel ma jeszcze małego braciszka - to Baby Matt.

Reklama: