Gry piłka nożna

Grając w gry piłka nożna miłośnicy futbolu mogą się poczuć w siódmym niebie. Jeśli jeszcze nie jesteś mistrzem strzelania rzutów karnych, to będziesz mieć okazję trochę poćwiczyć i wykonywać „jedenastki” ze stuprocentową skutecznością. Innym stałym fragmentem gry, które możesz tu przećwiczyć, są rzuty wolne. Sterowanie w grach, w których wykonujesz rzuty wolne, jest wyjątkowo proste - możesz od razu zacząć grać! Możesz na przykład technicznym strzałem rzucić piłkę nad murem i wpakować piłkę do siatki. Dostępnych jest jeszcze wiele innych gier, w których możesz przećwiczyć poszczególne elementy meczu piłkarskiego, a w innych rozgrywać całe mecze, a nawet turnieje! W ten sposób możesz grać w piłkę nawet, gdy w pobliżu nie ma boiska albo na dworze leje. Jeśli zechcesz, to możesz zagrać w cymbergaja albo w piłkę halową, a poziom przeciwników będzie mocno zróżnicowany. Kliknij na obrazek, żeby zagrać w wybraną grę.

Reklama:

Więcej informacji o piłkarskich grach dla dzieci

W meczu piłkarskim lepiej nie podpaść sędziemu, więc lepiej nie fauluj. Dzięki niektórym grom możesz poćwiczyć wiele różnych dryblingów, dzięki czemu skopiujesz wyczyny Messiego i Ronaldo. Z kolei w innych grach weźmiesz udział w mistrzostwach świata albo w innym turnieju, zagrasz drużynami narodowymi albo klubami - jak wolisz. Są nawet mistrzostwa świata w rzutach wolnych. A w innej grze bierzesz udział w rozgrywkach Ligi Mistrzów, ale musisz się dobrze postarać, żeby dojść do finału. Pamiętaj też o rotowaniu składem, bo zawodnicy nie mogą być zbyt zmęczeni. Nowością są gry piłka nożna dla dziewczyn i gry, w których żonglujesz piłką. Ponieważ bramkarz jest bardzo ważnym graczem na boisku, udostępniliśmy gry ze specjalnymi treningami bramkarskimi.

Na stronie grydladzieci.pl możesz zagrać w najlepsze darmowe gry piłkarskie online - szczególnie fajnie pograć w nie w trakcie mistrzostw świata albo Europy.

Rzuty wolne, karne, 1 na 1 czy Footbaal zwierzęcy to przykłady doskonałych gier piłkarskich dla dzieci. Dzięki tej kategorii poczujesz się jak zwycięzca mistrzostw świata albo Europy.

Reklama: