Gry samoloty

Gry samoloty online to superfajna kategoria. Te gry, w których musisz wykazać się zręcznością, zapewnią godziny doskonałej rozrywki. Możesz zagrać w Lądowanie Małpki, sterować samolotami pasażerskimi, a nawet parkować samoloty. Przedstawiamy opisy kilku gier, w które możesz tu zagrać. Na początek Pilot Kaskader 3D. W tej grze musisz przelatywać jako pilot kaskader przez różne obręcze. Masz 3 próby, żeby za jednym razem przejść wszystkie poziomy. Oczywiście każdy następny poziom jest trudniejszy. Inną szaloną grą jest Latający Listonosz. Musisz w niej pomóc dwóm misiom koala - Frankowi i Busterowi. Dopilnuj, żeby wszystkie paczki wylądowały dokładnie na właściwym miejscu. W grach o parkowaniu samolotów musisz doprowadzić samolot z lądowiska do bramki, aby pasażerowie mogli bezpiecznie wysiąść.

Reklama:

Więcej informacji o gry dla dzieci samoloty

Wyścig samolotów to śmieszna gra, w której bierzesz udział w wyścigu przeciwko innym samolotom i sterowcom. Zbieraj gwiazdki, żeby zwiększyć swoją prędkość. Za każdy wygrany wyścig zarabiasz pieniądze. Możesz je następnie wydać w sklepie z akcesoriami do samolotów. Możesz tu nawet kupić lepszy samolot. Dostępne są też darmowe gry samolotowe, w których nie musisz niczego pilotować. Przykładem takiej gry jest Projektowanie Samolotu. W tej grze możesz zaprojektować swój własny samolot. Wybierz kolor, skrzydła i pilota. Gry o nadzorowaniu ruchu lotniczego należą do najpopularniejszych na stronie grydladzieci.pl. Taka praca to wielka odpowiedzialność. Musisz bowiem dopilnować, żeby wszystko przebiegało prawidłowo. Ustalasz trasy lotów i decydujesz, które samoloty mogą startować, a które lądować. Kiedy lądowisko jest zajęte, a nadlatuje kolejny samolot, musisz sprawić, że wykona on dodatkową rundę nad miastem, żeby nie doszło do wypadku. Zagraj wam ulubione darmowe gry samoloty.

W grze Narysuj i Leć ustalasz trasę statku kosmicznego. Zbierz wszystkie gwiazdki i dopilnuj, żeby statek bezpiecznie dotarł do Bramy „Space Gate”. Pilot, nawiązała współpracę z kontrolera, dzięki czemu można bezpiecznie, bez wypadku, wyląduje na pasie startowym lotniska. Prawdopodobnie latać Boeing 747 lub Airbus i na pewno nie z myśliwca. Po przybyciu na lotnisko należy dobrze wyglądać na swój bagaż i się przywitać, gdy stewardessa i do pilota w kokpicie. Czy można latać samoloty w dobrym kierunku w grach samolot?

Ostatnią grą z kategorii gier samolotowych, którą tu omówimy jest Samolot Gaśniczy. Gry o straży pożarnej, ta też, cieszą się dużą popularnością na stronie grydladzieci.pl. Latanie i gaszenie pożarów to przecież wspaniałe połączenie. W tej grze musisz gasić pożary latając samolotem. Przeleć nisko nad wodą, żeby napełnić zbiornik, a następnie nadleć nad pożar i wypuść wodę nad ogniem. Opanowanie tej gry to nie bułka z masłem! Dasz radę?

Reklama: