Gry samoloty

Musisz bowiem dopilnować, żeby wszystko przebiegało prawidłowo. Ustalasz trasy lotów i decydujesz, które samoloty mogą startować, a które lądować. Kiedy lądowisko jest zajęte, a nadlatuje kolejny samolot, musisz sprawić, że wykona on dodatkową rundę nad miastem, żeby nie doszło do wypadku. Zagraj wam ulubione darmowe gry samoloty.

W grze Narysuj i Leć ustalasz trasę statku kosmicznego. Zbierz wszystkie gwiazdki i dopilnuj, żeby statek bezpiecznie dotarł do Bramy „Space Gate”. Pilot, nawiązała współpracę z kontrolera, dzięki czemu można bezpiecznie, bez wypadku, wyląduje na pasie startowym lotniska. Prawdopodobnie latać Boeing 747 lub Airbus i na pewno nie z myśliwca. Po przybyciu na lotnisko należy dobrze wyglądać na swój bagaż i się przywitać, gdy stewardessa i do pilota w kokpicie. Czy można latać samoloty w dobrym kierunku w grach samolot?.

Ostatnią grą z kategorii gier samolotowych, którą tu omówimy jest Samolot Gaśniczy Gry o straży pożarnej, ta też, cieszą się dużą popularnością na stronie grydladzieci.pl. Latanie i gaszenie pożarów to przecież wspaniałe połączenie. W tej grze musisz gasić pożary latając samolotem. Przeleć nisko nad wodą, żeby napełnić zbiornik, a następnie nadleć nad pożar i wypuść wodę nad ogniem. Opanowanie tej gry to nie bułka z masłem! Dasz radę?.

Zagraj tez w te gry dla dzieci

Super rajd 3D
Super rajd 3D Super rajd 3D
Zamiłowanie do parkowania
Zamiłowanie do parkowania Zamiłowanie do parkowania
Szaleni zawodnicy
Szaleni zawodnicy Szaleni zawodnicy
Vehicles 3 Car Toons
Vehicles 3 Car Toons Vehicles 3 Car Toons
Weesix
Weesix Weesix
Naucz się prowadzić samochód
Naucz się prowadzić samochód Naucz się prowadzić samochód
Wyścig wymarzonych samochodów
Wyścig wymarzonych samochodów Wyścig wymarzonych samochodów
 BMX Backflips
BMX Backflips BMX Backflips
Winter BMX Jam
Winter BMX Jam Winter BMX Jam
 BMX Pro Style
BMX Pro Style BMX Pro Style
Reklama:
Reklama: